Rozwiążemy Twój Problem Szybko i RzetelnieDomy modułowe 35m2

MINI DOM PARTEROWY 35 M2

Spółka Inspektor IT oferuje budowę mini domu jednorodzinnego modułowego w technologii energooszczędnej o powierzchni zabudowy 35 m2.Stacks Image 10
Stacks Image 12Stacks Image 16


Budynek wykonany będzie w technologii prefabrykowanej w zakładzie produkcyjnym. Zaproponowane rozwiązania sprawiają, że przegrody zewnętrzne takie jak ściany i dach będą dźwiękochłonne, energooszczędne. Budynek wykonany w tej technologii będzie budynkiem niskoenergetycznym, co zdecydowanie obniży koszty użytkowania budynku. Oferta obejmuje koszt wszystkich niezbędnych prac do wykonania budynku w powyżej wyszczególnionym zakresie m.in. takich jak obsługa geodezyjna i geotechniczna budowy oraz nadzór przez kierownika budowy.
Ponadto oferujemy możliwość wyposażenia budynków w instalację fotowoltaiczną, która jest w stanie zbilansować do 100% zapotrzebowanie na energię elektryczną oferowanego budynku. W celu dopasowania odpowiedniej mocy niezbędne jest przeprowadzenie indywidualnej analizy zapotrzebowania na energię elektryczną uwzględniającej m.in. lokalizację obiektu oraz zużycie na potrzeby bieżące.

Licząc na nawiązanie satysfakcjonującej obie strony współpracy, pozostaję do dyspozycji.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt